E-Ticaret Paketleri

Size en uygun olan e-ticaret paketini hemen satın al.
1 dk içinde satışa başla!

E-ticaret Paketleri Peşin Fiyatına 9 Taksit
 
Kampanyada Son Gün 27 Aralık
 • Yıllık Trafik / Sunucu Kullanımı
  Yıllık Trafik / Sunucu KullanımıE-ticaret sitenizin 1 yıllık süre içerisinde sitenizin toplam kullanabileceği veri aktarım miktarını ifade eder. Günlük olarak hesaplanır ve paketlere göre boyutları farklılık göstermektedir.
 • Web Alanı / Database Alanı
  Web Alanı / Database AlanıEticared Akıllı E-ticaret Paketlerinde eklediğiniz ürünlerin, ürün resimlerinin veya kullanılan database alanını sınırsızdır. Dilediğiniz kadar data girişi yapabilir ve bunun için herhangi bir ekstra ücret ödemezsiniz.
 • E-Posta Hesabı
  E-Posta HesabıE-ticaret sitenize ait domaininiz için isim@siteadı.com şeklinde kullanabileceğiniz e-posta hesaplarını ifade eder. Kendi siteniz ve isminiz ile e-posta tanımlayabilirsiniz. Başka bir e-mail hosting servisinize ihtiyacınız yoktur.
 • Ticket & Telefon ile Teknik Destek
  Ticket & Telefon ile Teknik Destekİhtiyaç duyduğunuz her an Eticared teknik destek ekibi yanınızdadır. Telefon ile destek alabilir, konu anlatım videolarımızı izleyebilir veya her zaman bizden destek sistemimiz aracılığıyla yardım alabilirsiniz.

  Her hafta düzenlenen 2-4 saatlik ücretsiz e-ticaret eğitimlerine siz ve ekibiniz dilediği zaman katılabilir.
 • Hazır Responsive Tasarımlar
  Hazır Responsive TasarımlarE-ticaret Paketlerimiz ile birlikte farklı renklerde ve özelliklerde farklı responsive ve adaptive tasarım yönetim panelinize eklenir. Firma renklerinize uygun olan dilediğiniz tasarımı seçerek sitenizi yayına alabilirsiniz. Size özel bir tasarım ihtiyacınız var ise Eticared tasarım ekibi tasarım hizmeti ile yanınızdadır.
 • Arama Motoru Optimizasyonu (SEO)
  Arama Motoru Optimizasyonu (SEO)E-ticaret paketleri içerisinde yer alan her alana özel arama motoru optimizasyon alanları ile rakiplerinize avantaj sağlayabilirsiniz. Adres biçimlendirmesi (URL), akıllı etiket sistemi Ürüne özel tanımlamalar, kategori ve markalara özel SEO özellikleri organik trafik kazanmanız için hazırlanmış özelliklerdir.
 • Toplu Mail Gönderimi
  Toplu Mail Gönderimi Siteniz üzerinden kampanya, duyuru ve özel günlerinizde toplu e-mail gönderimi gerçekleştirebilirsiniz. Toplu e-mail gönderim limitleri ile ilgili detaylı bilgiyi satış temsilcilerimizden alabilirsiniz.
 • Blog / İçerik Yönetimi
  Haber / İçerik Yönetimi İçerik yönetimi sayesinde firmanız hakkında bilgi sayfaları, mağazalarınız, iade şartlarınız gibi dilediğiniz sayfaları oluşturabilir ve içeriklerini girebilirsiniz. Ek olarak blog bölümü de oluşturarak müşterilerinize ürünlerinizi, kullanım şekillerini anlatabilirsiniz.
 • Detaylı Kargo Yönetimi
  Detaylı Kargo Yönetimi Çalışacağınız kargo firmalarını ekleyerek her kargo firması için fiyatlamalarınızı illere, bölgelere göre yönetebilirsiniz. Birden fazla kargo firması için fiyatlama yapabilir, ürünlerinizi ağırlıklarına göre fiyatlandırabilirsiniz.
 • İstatistik ve Raporlama
  İstatistik ve Reklam Satış Raporları Görsel olarak ürün, satış, ziyaretçi istatistiklerinizi günlük, aylık olarak takip edebilirsiniz. Satış raporları, üye raporları, ürün raporları sayesinde satış stratejilerinize yön verebilirsiniz.
 • Sosyal Medya Pazarlama
  Sosyal Medya Pazarlama
 • Pazarlama / Promosyon Barı
  Pazarlama / Promosyon Barı E-ticaret sitenizin üst ya da alt kısmında müşterilerinize çeşitli duyuru ve tekliflerinizi iletebileceğiniz, yönetim panelinden arkaplan rengini yazı rengini kolayca ayarlayabileceğiniz bir modüldür.
 • Ziyaretçi Çıkış Teklifi
  Ziyaretçi Çıkış Teklifi Müşterileriniz e-ticaret sitenizden çıkmak üzereyken sitede kalması için çeşitli teklifler sunabileceğiniz modüldür.
 • Cloud Sunucu Altyapısı
  Cloud Sunucu ALtyapısı Cloud Sunucu Altyapısı
 • WhatsApp Sipariş
  WhatsApp Sipariş WhatsApp Sipariş
 • Yönetim Paneli Mobil Uygulaması
  Yönetim Paneli Mobil Uygulaması Yönetim Paneli Mobil Uygulaması
 • Havale / Kapıda Ödeme Sistemi
  Havale / Kapıda Ödeme Sistemi Kredi kartı ile ödemenin yanı sıra sitenizde alternatif ödeme seçenekleri ile de ödeme alabilirsiniz. Banka ve hesap numaralarınızı tanımlayarak Havale / EFT ile ödeme kabul edebilirsiniz. Ek olarak dilerseniz kapıda nakit veya kapıda kredi kartı ile de ödeme kabul edebilirsiniz.
 • Anında Sanal POS
  Anında Sanal POSPayu ile birlikte gerçekleştirdiğimiz Anında Pos Entegrasyonu ile başvuru yok, beklemek yok. 6 bankanın sanal posunu 1 dakikada aktif edebilir, hemen ödeme almaya başlayabilirsiniz.
 • Bayi (B2B) Altyapısı
  Bayi (B2B) Altyapısı Sitenizde farklı bayi grupları oluşturarak bayilerinize farklı iskonto oranları tanımlayabileceğiniz gibi bayilerinizin ödeme şekillerini ve taksit sayılarını ve vade oranlarını çeşitlendirebilir veya sınırlandırabilirsiniz. Ayrıca bayilerinizin maksimum ve minumum sipariş adetlerini belirleyebilirsiniz.
 • 256bit SSL Güvenlik Sertifikası
  256bit SSL Güvenlik Sertifikası Kredi kartlı işlemlerinde bilgi güvenliği için her Eticared kullanıcısı firmanın alan adına (www.sizinsiteniz.com) özel olarak 256-Bit SSL sertifikası ücretsiz olarak kurulmaktadır. Her firmaya özeldir. Paylaşımlı SSL kullanılmaz.
 • Kredi Kartı Modülü
  Kredi Kartı Modülü Eticared paketleri ile Türkiye’de sanal pos hizmeti sunan tüm bankaların sanal pos altyapıları ile entegre çalışmaktadır. E-ticaret siteniz için dilediğiniz bankadan pos alabilir ve Eticared paketlerinde kolayca çalıştırabilirsiniz.
 • Hediye Çeki / Puan Sistemi
  Hediye Çeki / Puan Sistemi Müşterilerinize dilediğiniz tutarda veya kuralda indirim / hediye çekleri tanımlayabilirsiniz. Ayrıca müşterilerinize sitenizde yaptıkları alışverişlerde veya sizin belirleyeceğiniz farklı durumlarda puan kazanmalarını sağlayabilirsiniz. Müşterileriniz biriken puanları ile siteniz üzerinden alışveriş yapmalarını sağlayabilirsiniz.
 • Google Merchant Center Entegrasyon
  Google Merchant Center Entegrasyonu Google Merchant Center çıktısı ile ürünlerinizi Google' a yükleyebilir, Google Alışveriş' e ve diğer Google hizmetlerine sunabilirsiniz.
 • Mobil E-Ticaret Sitesi
  Mobil E-Ticaret Sitesi E-ticaret siteniz ile tamamen uyumlu çalışan mobil siteniz iOS, Android ve Windows Mobile akıllı telefon ve tabletler ile uyumludur. Müşterilerinize zaman ve mekandan bağımsız mobil alışveriş imkanı sunabilirsiniz.
 • Excel Ürün Aktarım Robotu
  Excel Ürün Aktarım Robotu Muhasebe programınızdan veya hazırladığınız excel dökümanlarından ürünlerinizi, stoklarınızı ve fiyatlarınızı kolay bir şekilde e-ticaret sitenize aktarabilirsiniz. Excel aktarımı robotu ile ürün yönetim süreçlerinizi kısaltabilirsiniz.
 • XML Entegrasyonları (Opsiyonel)
  XML Entegrasyonları (opsiyonel) Tedarikçilerinizin ürünlerini otomatik olarak XML ile sitenize tek tıklama ile aktarabilirsiniz. Alış fiyatları üzerine kendi kar marjınızı ekleyerek satışa sunabilirsiniz.
 • Ürün Karşılaştırma Modülü
  Ürün Karşılaştırma Modülü Müşterilerinizin satışa sunduğunuz ürünleri özelliklerine göre karşılaştırma yapmalarını sağlayabilirsiniz. Ürün karşılaştırma modülü ile birden çok ürünün aynı ekranda özelliklerine göre karışlaştırmasına olanak sağlar.
 • Akıllı Filtre / Ürün Seçenekleri
  Akıllı Filtre / Ürün Seçenekleri Ürünlerinize özel filtreler oluşturabilirsiniz. Renk, Beden, kesim, model veya oluşturacağınız filtre gurubuna ürünleriniz üzerinden filtre seçenekleri tanımlayabilirsiniz. Müşterilerinize filtre menüleri üzerinden ürünlere erişimini kolaylaştırabilirsiniz.
 • Online Fatura Modülü
  Online Fatura Modülü Online Fatura Modülü ile herhangi bir muhasebe programına ihtiyaç duymadan, kendi firmanızın fatura tasarımına göre siparişlerinizi faturalandırabilirsiniz. Yönetim panelinizden tek tıklama ile faturalarınızı online yazdırabilirsiniz.
 • Ürün Kişiselleştirme
  Ürün Kişiselleştirme Kişiye özel ürünlerin detaylarını müşterilerinizden almak için oluşturulmuş modüldür. Ürün detay sayfasında müşterilerinizden ürün üzerine yazılacak yazı ya da baskı yapılacak resim vb. bilgiler alınabilir.
 • Alışverişsiz Tahsilat Modülü
  Alışverişsiz Tahsilat Modülü Müşterilerinizden alışverişten bağımsız ödeme almak için kullanabileceğiniz modüldür.
 • XML Tedarikçi Modülü
  XML Tedarikçi Modülü Sitenizden ihtiyaç duyabileceğiniz verileri seçerek dışarı xml vermek için kullanılabilecek modüldür.
 • Promosyon Modülü
  Promosyon Modülü Gelişmiş promosyon sistemimiz sayesinde sepet bazlı, ürün bazlı, kategori ve marka bazlı promosyonlar tanımlayabilirsiniz. Toplamda 40+ farklı promosyon kombinasyonunu sitenizde kampanyalarınızda sunabilir, çapraz satış kampanyaları uygulayabilirsiniz.
 • Google Arama Hacmi Entegrasyonu
  Google Arama Hacmi Entegrasyonu Sitenizdeki ürünlerinizi, etiket modülü sayesinde guruplarına göre, koleksiyonlarına göre veya arama motorlarında ki aranma hacimlerine göre etiketleyebilir ve benzer ürünleri filtreleme imkanı sunabilirsiniz. Aynı zamanda tüm etiketleriniz arama motorlarında etiket kelimelerinde listelenmesine olanak sağlayacaktır.
 • N11, GittiGidiyor Entegrasyonu
  N11, GittiGidiyor Ürün Entegrasyonu Eticared tarafından geliştirilen ve müşterilerimizin N11, GittiGidiyor'da bulunan mağazaları ile e-ticaret sitelerini entegre etmelerini sağlayan bu modül ile ürünlerinizi N11, Gittigidiyor platformlarına tekrar tekrar girmenize gerek kalmadan bir kaç hamlede göndermenizi sağlıyor ve sizi büyük bir iş yükünden kurtarıyor.
 • 3000 TL'lik Gittigidiyor Mağaza
  3000 TL Değerinde Gittigidiyor Mağaza Kampanya kapsamında, Gittigidiyor'un normalde 500 TL değerindeki Mega Mağaza paketi Eticared müşterilerine 6 ay boyunca ücretsiz sunuluyor.
 • Hepsiburada Entegrasyonu
  Hepsiburada Entegrasyonu Eticared tarafından geliştirilen ve müşterilerimizin Hepsiburada'da bulunan mağazaları ile e-ticaret sitelerini entegre etmelerini sağlayan bu modül ile ürünlerinizi Hepsiburada platformuna tekrar tekrar girmenize gerek kalmadan bir kaç hamlede göndermenizi sağlıyor ve sizi büyük bir iş yükünden kurtarıyor.
 • Kurulum / Lisans Bedeli (İlk Yıl)
 • Kampanyada Son Gün 27 Aralık İndirimli Paket Fiyatları
STANDART
TL TL
PRO Kredi Kartı Ödeme Altyapısı ve daha fazlası
TL TL
BUSINESS Mobil E-ticaret Sitesi ve daha Fazlası
TL TL
PREMIUM Akıllı Filtreleme modülü ve daha fazlası
TL TL
PLATINIUM Promosyon Modülü ve daha fazlası
TL TL
STANDART
TL TL
TL
TL

DEMO

 • Yıllık Trafik / Sunucu Kullanımı1000 GB
 • Web Alanı / Database AlanıSınırsız
 • E-Posta Hesabı10 Adet
 • Ticket & Telefon ile Teknik Destek
 • Hazır Tema Tasarımları
 • Arama Motoru Optimizasyonu (SEO)
 • Toplu Mail Gönderimi
 • Blog / İçerik Yönetimi
 • Detaylı Kargo Yönetimi
 • İstatistik ve Raporlama
 • Sosyal Medya Pazarlama
 • Pazarlama / Promosyon Barı
 • Ziyaretçi Çıkış Teklifi
 • Cloud Sunucu Altyapısı
 • WhatsApp Sipariş
 • Yönetim Paneli Mobil Uygulaması
 • Havale / Kapıda Ödeme Sistemi
 • Anında Sanal POS
 • Bayi (B2B) Altyapısı
 • 256bit SSL Güvenlik Sertifikası
 • Kredi Kartı Modülü
 • Hediye Çeki / Puan Sistemi
 • Google Merchant Center Entegrasyon
 • Mobil E-Ticaret Sitesi
 • Excel Ürün Aktarım Robotu
 • XML Entegrasyonları (Opsiyonel)
 • Ürün Karşılaştırma Modülü
 • Akıllı Filtre / Ürün Seçenekleri
 • Online Fatura Modülü
 • Ürün Kişiselleştirme
 • Alışverişsiz Tahsilat Modülü
 • XML Tedarikçi Modülü
 • Promosyon Modülü
 • Google Arama Hacmi Entegrasyonu
 • N11, GittiGidiyor Entegrasyonu
 • 3000 TL'lik GittiGidiyor Mağazası
 • Hepsiburada Entegrasyonu
 • Kurulum / Lisans Bedeli (İlk Yıl)
  TL
 • İndirimli Paket Fiyatları
  TL

DEMO

PRO Kredi Kartı Ödeme Altyapısı ve daha fazlası
TL TL
TL
TL

DEMO

 • Yıllık Trafik / Sunucu Kullanımı1500 GB
 • Web Alanı / Database AlanıSınırsız
 • E-Posta Hesabı20 Adet
 • Ticket & Telefon ile Teknik Destek
 • Hazır Tema Tasarımları
 • Arama Motoru Optimizasyonu (SEO)
 • Toplu Mail Gönderimi
 • Blog / İçerik Yönetimi
 • Detaylı Kargo Yönetimi
 • İstatistik ve Raporlama
 • Sosyal Medya Pazarlama
 • Pazarlama / Promosyon Barı
 • Ziyaretçi Çıkış Teklifi
 • Cloud Sunucu Altyapısı
 • WhatsApp Sipariş
 • Yönetim Paneli Mobil Uygulaması
 • Havale / Kapıda Ödeme Sistemi
 • Anında Sanal POS
 • Bayi (B2B) Altyapısı
 • 256bit SSL Güvenlik Sertifikası
 • Kredi Kartı Modülü
 • Hediye Çeki / Puan Sistemi
 • Google Merchant Center Entegrasyon
 • Mobil E-Ticaret Sitesi
 • Excel Ürün Aktarım Robotu
 • XML Entegrasyonları (Opsiyonel)
 • Ürün Karşılaştırma Modülü
 • Akıllı Filtre / Ürün Seçenekleri
 • Online Fatura Modülü
 • Ürün Kişiselleştirme
 • Alışverişsiz Tahsilat Modülü
 • XML Tedarikçi Modülü
 • Promosyon Modülü
 • Google Arama Hacmi Entegrasyonu
 • N11, GittiGidiyor Entegrasyonu
 • 3000 TL'lik GittiGidiyor Mağazası
 • Hepsiburada Entegrasyonu
 • Kurulum / Lisans Bedeli (İlk Yıl)
  TL
 • İndirimli Paket Fiyatları
  TL

DEMO

PREMIUM Akıllı Filtreleme modülü ve daha fazlası
TL TL
TL
TL

DEMO

 • Yıllık Trafik / Sunucu Kullanımı3000 GB
 • Web Alanı / Database AlanıSınırsız
 • E-Posta Hesabı30 Adet
 • Ticket & Telefon ile Teknik Destek
 • Hazır Tema Tasarımları
 • Arama Motoru Optimizasyonu (SEO)
 • Toplu Mail Gönderimi
 • Blog / İçerik Yönetimi
 • Detaylı Kargo Yönetimi
 • İstatistik ve Raporlama
 • Sosyal Medya Pazarlama
 • Pazarlama / Promosyon Barı
 • Ziyaretçi Çıkış Teklifi
 • Cloud Sunucu Altyapısı
 • WhatsApp Sipariş
 • Yönetim Paneli Mobil Uygulaması
 • Havale / Kapıda Ödeme Sistemi
 • Anında Sanal POS
 • Bayi (B2B) Altyapısı
 • 256bit SSL Güvenlik Sertifikası
 • Kredi Kartı Modülü
 • Hediye Çeki / Puan Sistemi
 • Google Merchant Center Entegrasyon
 • Mobil E-Ticaret Sitesi
 • Excel Ürün Aktarım Robotu
 • XML Entegrasyonları (Opsiyonel)
 • Ürün Karşılaştırma Modülü
 • Akıllı Filtre / Ürün Seçenekleri
 • Online Fatura Modülü
 • Ürün Kişiselleştirme
 • Alışverişsiz Tahsilat Modülü
 • XML Tedarikçi Modülü
 • Promosyon Modülü
 • Google Arama Hacmi Entegrasyonu
 • N11, GittiGidiyor Entegrasyonu
 • 3000 TL'lik GittiGidiyor Mağazası
 • Hepsiburada Entegrasyonu
 • Kurulum / Lisans Bedeli (İlk Yıl)
  TL
 • İndirimli Paket Fiyatları
  TL

DEMO

PLATINIUM Promosyon Modülü ve daha fazlası
TL TL
TL
TL

DEMO

 • Yıllık Trafik / Sunucu Kullanımı4000 GB
 • Web Alanı / Database AlanıSınırsız
 • E-Posta Hesabı50 Adet
 • Ticket & Telefon ile Teknik Destek
 • Hazır Tema Tasarımları
 • Arama Motoru Optimizasyonu (SEO)
 • Toplu Mail Gönderimi
 • Blog / İçerik Yönetimi
 • Detaylı Kargo Yönetimi
 • İstatistik ve Raporlama
 • Sosyal Medya Pazarlama
 • Pazarlama / Promosyon Barı
 • Ziyaretçi Çıkış Teklifi
 • Cloud Sunucu Altyapısı
 • WhatsApp Sipariş
 • Yönetim Paneli Mobil Uygulaması
 • Havale / Kapıda Ödeme Sistemi
 • Anında Sanal POS
 • Bayi (B2B) Altyapısı
 • 256bit SSL Güvenlik Sertifikası
 • Kredi Kartı Modülü
 • Hediye Çeki / Puan Sistemi
 • Google Merchant Center Entegrasyon
 • Mobil E-Ticaret Sitesi
 • Excel Ürün Aktarım Robotu
 • XML Entegrasyonları (Opsiyonel)
 • Ürün Karşılaştırma Modülü
 • Akıllı Filtre / Ürün Seçenekleri
 • Online Fatura Modülü
 • Ürün Kişiselleştirme
 • Alışverişsiz Tahsilat Modülü
 • XML Tedarikçi Modülü
 • Promosyon Modülü
 • Google Arama Hacmi Entegrasyonu
 • N11, GittiGidiyor Entegrasyonu
 • 3000 TL'lik GittiGidiyor Mağazası
 • Hepsiburada Entegrasyonu
 • Kurulum / Lisans Bedeli (İlk Yıl)
  TL
 • İndirimli Paket Fiyatları
  TL

DEMO

Sıkça Sorulan Sorular

E-ticaret paketleri ile ilgili merak edilen sorular?

E ticaret sitesi kurulumu için herhangi bir ücret talep ediliyor mu?

Hayır. Hiçbir paketimizde e ticaret sitesi kurulumu için ücretlendirme bulunmamaktadır. Eticared e ticaret paketleri, otomatik olarak kurulur ve kullanımınıza sunulur. Kurulum sürecinde de ücretsiz olarak teknik ekiplerimizden destek alabilirsiniz.

E ticaret paketlerinin demo sürümünü inceleyebilir miyim?

Evet. Eticared Akıllı E-ticaret paketlerinin demo sürümünü incelemek için bu adresten demo talebinde bulunabilirsiniz. Mail adresinize iletilecek olan bilgilerle eticaret paketlerimizin demo sürümünü inceleyebilirsiniz.

E ticaret paketimi daha sonra yükseltebilir miyim?

Elbette. Paketler arası geçiş yapabilirsiniz. Yukarıda yer alan hazır e-ticaret paketleri arasında yükseltme yapabilirsiniz. Bu süreçte verilerinizde veya sitenizde kayıp yaşamadan yeni paketinizin özelliklerini de kullanabilirisiniz.

E ticaret satış gelirlerim üzerinden size ek bir ücret öder miyim?

Hayır. Satış gelirleriniz üzerinden Eticared'a herhangi bir ücret ödemezsiniz. Eticared satış gelirleri üzerinden herhangi bir komisyon almaz.

E-ticaret sitesi fiyatları, alan adı, hosting ve SSL sertifikası gibi hizmetlerin ücretlerini de kapsıyor mu?

Tüm Eticared hazır e ticaret sitesi fiyatlarına hosting, alanadı ve SSL sertifikası dahildir. Ek ücret ödemezsiniz. Mevcut bir alan adınız varsa dilerseniz bu alan adı ile de e-ticaret sitenizi yayınlayabilirsiniz.

Kredi kartı ile ödeme alabilmek için sanal pos altyapısı paketlerde mevcut mudur?

Türkiye’de aktif olarak hizmet veren tüm banka sanal pos altyapıları sistemimiz tarafından desteklenmektedir. Ek olarak sistemimiz birçok ödeme sistemi ile de entegredir. iyzico, iPara, PayU, Hepsipay, ParamPos hesap bilgilerinizi sisteme tanımlayarak anında kredi kartı ile ödeme almaya başlayabilirsiniz.

Başka bir e ticaret yazılımından veya ücretsiz e ticaret sitesi yazılımlarından verilerimi taşıyabilir miyim?

Mevcut bir e-ticaret siteniz varsa, buradaki verilerinizi, ürünlerinizi ve tasarımınızı dilerseniz Eticared altyapısı ile hazırlanan yeni e-ticaret sitenize aktarabilirsiniz.

E ticaret sitesi kurulum sürecinde bana yardımcı olacak mısınız?

Sadece site kurulum sürecinde değil, e-ticaret süreçlerinin tamamında Eticared teknik destek ekibi yanınızda. Dilerseniz telefon desteği, dilerseniz destek sistemi üzerinden sizlere yardımcı oluyoruz.

Her hafta ücretsiz olarak düzenlediğimiz eğitimlerimize katılabilir ve sitenizin kurulum aşamasında teknik destek ekibimizden yerinde destek alabilirsiniz.

Eticaret paketi yazılım güncellemelerinden ücretsiz olarak faydalanabiliyor muyuz?

Eticared kullanan e-ticaret siteleri, yeni özelliklere ve geliştirmelerden ücretsiz faydalanır. Kullandığınız süre zarfında çıkacak olan tüm versiyon sürümlerinden ücretsiz olarak faydalanırsınız. Versiyon güncellemeleri otomatik olarak yapılır.

15 Gün Ücretsiz Deneyin

Türkiye'nin en sağlam e-ticaret alt yapısının 15 günlük demosu hemen mailinize gelsin.